MENU
Aula_close Layer 1

Medarbejdere

Er du forældre til at at barn på skolen, skal henvendelse ske via AULA.

Nedenstående liste er til eksterne brugere eller andre der ikke har adgang til AULA. 

Initialer:

Navn:

Mail-Adresse

  AB   Andreas Barnkob   abarnk@nordfynskommune.dk  
  ABS   Anne Borstrøm   aborst@nordfynskommune.dk  
  AF   Anne-Marie Højrup Fogh   afoghf@nordfynskommune.dk  
  AHH   Anne Julie Hasle Østergaard   annoes@nordfynskommune.dk  
  AJ   Anette Søgaard Jespersen   ajespe@nordfynskommune.dk  
  ALH   Anne Larsen Hansen   ahanse@nordfynskommune.dk  
  AR   Anette Rasmussen   arasmu@nordfynskommune.dk  
  AS   Annette Slettemose   aslett@nordfynskommune.dk  
  BC   Brian Christensen   brchri@nordfynskommune.dk  
  BEA   Bente Alleslev   balles@nordfynskommune.dk  
  BO   Britta Kaasner Olsen   bolsen@nordfynskommune.dk  
  CAC   Camilla Winning Ølholm Chrone   cawin@nordfynskommune.dk  
  CAL   Cathrine Lærche   claerc@nordfynskommune.dk  
  CHF   Christina Heine Flint   cflint@nordfynskommune.dk  
  CJN   Casper Johannes Nielsen   caniel@nordfynskommune.dk  
  CM   Casper Lind Moshave   cmosha@nordfynskommune.dk  
  DC   Dan Gert Christensen   dgc@nordfynskommune.dk  
  DHJ   Daniel Jais Hansen   dhanse@nordfynskommune.dk  
  DN   Dennis Stender Weise Nielsen   deniel@nordfynskommune.dk  
  GJ   Gitte Lund Jørgensen   gijoer@nordfynskommune.dk
  GSA   Gitte Andreasen   gandre@nordfynskommune.dk  
  HA   Hanne Aabjerg Kettner   hkettn@nordfynskommune.dk
  HB   Hanne Birk   hbirkb@nordfynskommune.dk  
  HEH   Henning Hansen   hennha@nordfynskommune.dk  
  HF   Helle Frimand   hfr@nordfynskommune.dk  
  HFS   Helle Fenger Strand   hfs@nordfynskommune.dk  
  HK   Hans Jakob Kristensen   hkrist@nordfynskommune.dk  
  IE   Inge Eriksen   ieriks@nordfynskommune.dk  
  IHH   Ina Helene Heidner   iheidn@nordfynskommune.dk  
  IP   Iris Evelyn Petersen   ipeter@nordfynskommune.dk  
  IU   Ildiko Ungvary   iungva@nordfynskommune.dk  
  JA   Jette Aamand Andersen   jetand@nordfynskommune.dk
  JC   Jane Ingrid Cortsen   jco@nordfynskommune.dk  
  JHA   Julie Haugaard Andersen   juande@nordfynskommune.dk  
  JHO   Janne Hollingdal   jholli@nordfynskommune.dk  
  JI   Jeppe Lindgren Ipsen   jipsen@nordfynskommune.dk  
  JK   Jeanne Melin Kjærgaard   jkjaer@nordfynskommune.dk  
  JLS   Joan Ladegaard Steensen   jsteen@nordfynskommune.dk  
  JR   Jannik Tolstrup Ralby   jralby@nordfynskommune.dk
  KJ   Kristina Bjørnskov   krbjoe@nordfynskommune.dk  
  KOR   Lene Korsgaard   lkorsg@nordfynskommune.dk
  KSL   Karin Sicard Larsen   karlar@nordfynskommune.dk  
  KT   Kim Nicolaj Bang-Thygesen   kbangt@nordfynskommune.dk  
  LC   Lene Travn Clausen   leclau@nordfynskommune.dk  
  LE   Lise Ellinor Hansen   lielen@nordfynskommune.dk  
  LH   Lisbeth Hjorth Hvemon   lhvemo@nordfynskommune.dk  
  LK   Lene Kofod   lkofod@nordfynskommune.dk  
  LM   Lone Møller Jensen   lonjen@nordfynskommune.dk  
  LOU   Louise Søndergaard Davidsen   ldavid@nordfynskommune.dk  
  LS   Lotte Slumstrup   lslums@nordfynskommune.dk  
  LY   Ulrich Lyhne   ulyhne@nordfynskommune.dk
  MBK   Maria Brincker Kramer Petersen   mariap@nordfynskommune.dk  
  MCG   Mathilde Grave   mgrave@nordfynskommune.dk  
  MCN   Mette Lyngaas Crone - Nielsen   mcrone@nordfynskommune.dk  
  MD   Marc David Stein   mstein@nordfynskommune.dk  
  MDM   Morten Dhalvad Mejnholt   mmejnh@nordfynskommune.dk  
  MFR   Mads Froholdt   mf@nordfynskommune.dk  
  MHG   Marianne Hansen Glem   mglemg@nordfynskommune.dk  
  MJT   Marcin Jacek Trzop   mtrzop@nordfynskommune.dk  
  MK   Michael Albrektsen Kristensen   mikris@nordfynskommune.dk  
  MO   Morten Flye   mflyef@nordfynskommune.dk  
  MP   Marianne Poulsen   mpouls@nordfynskommune.dk  
  MRJ   Michael Rosenkvist Jensen   mijens@nordfynskommune.dk  
  MS   Merete Skydsgård Jessen   mjesse@nordfynskommune.dk  
  MW   Martin Wind   mwindw@nordfynskommune.dk
  NAS   Nicolai Allan Sørensen   nsoere@nordfynskommune.dk  
  ND   Nanna Maria Duus   nduusd@nordfynskommune.dk  
  NJ   Niels Frøsig Jensen   nijens@nordfynskommune.dk  
  NMA   Naja Minna Andersen   nander@nordfynskommune.dk  
  OS   Henning Osmann   hosman@nordfynskommune.dk  
     
  PJ   Pia Brøndsted Jacobsen   pjacob@nordfynskommune.dk  
  PL   Peter Lumby Lindeskov   petl@nordfynskommune.dk  
  PP   Per Pedersen   pp@nordfynskommune.dk  
  PR   Palle Steen Rasmussen   psr@nordfynskommune.dk  
     
  RR   Rikke Maar Clasen   rclase@nordfynskommune.dk  
  SCH   Søren Schlüter   sschly@nordfynskommune.dk  
  SDN   Sophie Damgaard Nielsen   soniel@nordfynskommune.dk  
  SHH   Signe Haag Hansen   sighan@nordfynskommune.dk  
  SIF   Sisse Folkersen   sfolke@nordfynskommune.dk  
  SL   Stina Lund   slundl@nordfynskommune.dk  
  SN   Stine Andkjær Bach Nielsen   sniels@nordfynskommune.dk  
  SRR   Susan Rye Rahbek   srahbe@nordfynskommune.dk  
  TA   Tina Aurbo Pedersen   tp@nordfynskommune.dk  
  TEJ   Tenna Jensen   tejens@nordfynskommune.dk  
  TGT   Tina Glad Thrane   tthran@nordfynskommune.dk  
  THG   Tenna Henningsen Gunvald   tgunva@nordfynskommune.dk  
  TLL   Trine Lind Lillemose   tlille@nordfynskommune.dk  
  TO   Thomas Busk Nielsen   tniels@nordfynskommune.dk  
  UL   Ulla Lundegaard Hinrichsen   uhinri@nordfynskommune.dk
  ZF   Zenia Revsbeck Juhl Fabiansson   zfabia@nordfynskommune.dk